| Denisadraguta a întrebat:

Http://www.wattpad.com/31741123-urasc-ca-te-iubesc
Heii va place? Daca va place puteti sa imi lasati un votik sau un comm?:O3
:*:*

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Parca ar fi ceva scris de Sandra Brown, dar mult mai prost, si cateva greseli gramaticale isi fac aparitia din cand in cand.In rest totul e ok.

| sofstatics a răspuns:

Ador, wattpad. Felicitari! Totusi fii mai atenta. Si verfica ce ai scris de fiecare data.

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Tare

| ZuZumonster a răspuns:

Da! E foarte dragut, dar ai scris dus cu sh si ai multe gresili gramaticale! Dar e foarte interesanta poveastea, dar nu ai sfarsit