| Helena08 a întrebat:

Imi recomandati niste carti de psihologie? (pe care le-ati citit si v-au placut)

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://ciprianvoicila.blogspot.ro/......sului.html

O carte extraordinara. Merita citita.

| Zenit313 a răspuns:

Cartea Rosie - Carl Jung

A fost mai interesanta decat credeam...

| Delicacy a răspuns:

Boala ca şansă, Ruediger Dahlke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labirintul codependentei, Plecarea de acasa, Cum sa ne purtam cu personalitatile dificile

| IssabellaLoLa a răspuns:

Sora mea, este clasa a 11 a, si este pasionata de psihologie.
am intrebat-o si mi-a spus ca-ti recomanda cu caldura "Supa de pui pentru suflet"de Jack Canfield," "secretul" de Rhonda Byrne si "Inteligenta emotionala"de Daniel Goleman.
mi-a spus ca sunt carti pe care ea le-a citit si au ajutat-o sa inteleaga multe necunoscute.

fundabatting eyelashes?