| Cr7adi a întrebat:

Imi spune cineva o carte de istorie din care sa ma pregatesc pentru facultatea de politie? care so comand de pe net

3 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

ISTORIA ROMANILOR SINTEZE PENTRU PREGATIREA EXAMENELOR DE BACALAUREAT ADMITERE LA ACADEMIA DE POLITIE. Admitere la Facultatea de Administratie Publica (SNSPA)
Autor(i): Lucia Novac
vezi ca trebuie sa stapanesti foarte bine gramatica limbii romane.....asta referitor la faptul ca ''s-o comand'' se scrie cu cratima!
succes happy

| ISPT a răspuns:

Mai intai invata romana