| UnaCaldaUnaFierbinte a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa imi spuna ce scrie pe primul rand? (link mai jos).

Pe al doilea rand scrie "trat dc" adica tratament dermatocosmetic, dar pe primul rand nu inteleg ce scrie. Este vorba despre un tratament cu laser dar nu inteleg. poate ma ajutati voi.

LINK : https://imgur.com/a/a6se7wO

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

The Clear? (am găsit ceva pe net cum ca ar fi un tratament cu laser)
Mie îmi pare a fi "Thueclear", dar nu prea are sens. 1 ședința la 2 săptămâni

| UnaCaldaUnaFierbinte explică (pentru WhiteLife):

Mersi, am gasit pana la urma pe site-ul lor.
era Tratament antiacneic ACLEARA