| DuncaClaudiu a întrebat:

Maine trebuie sa prezint un fel de discurs (poezie sau ceva de genu) pentru primirea chei de la clasa a 8 a pentru noi clasa a 7. imi dati ceva idei? poezi, mini scrisori. textulete. va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Cred ca ceva scurt si la obiect ar fi suficient, poti incepe sa le multumesti colegilor mai mari, sa zici ca te simti mandru atat tu cat si clasa ta ca veti fi urmasii celor mai mari, urmatorii care se pregatesc pentru o noua etapa in viata, si bineinteles, sa le urezi bafta la examene si in viata celor de a 8a.

| DuncaClaudiu explică (pentru AndreiDr):

Mi-ar trebuie o poezie outin comica si ceva despre succes, am cautat pe internet dar tot nu gasesc. mersi oricum.

1 răspuns: