| Teodora31 a întrebat:

peste doua zile trebuie sa prezint serbarea de sfarsit de an scolar.si vreau sa tin un mic discurs la inceput.
Va rog sa-mi dati niste idei.

1 răspuns:
| kattya96 a răspuns:

Spui ceva de genu :" In primul rand vreau sa va multumesc tuturor, ca ne aflam impreuna la sfarsitul acestui an de scoala plin de emotii..."
Pe urma spui va multumim dragi profesori ca ne invatati lucruri bune, ne educati si incercati sa ne iertati micile scapari."
( daca esti cls a VIIIa spui totul la sfarsit, daca nu "Ne vedem la anul')
Iti iei adio de la cei de clasa a VIIIa.
Cam asta lungesti faza cu profesorii si colegii ca o sa-ti fie dor de ei si le multumesti ca sunt alaturi de tine.
SUCCES si sa nu ai emotii happy Scrie ce simti.