| Lost Angel a întrebat:

Maine va trebui sa tin un discurs in fata elevilor scolii si a profesorilor in legatura cu primirea cheii scolii. Eu trebuie sa multumesc pentru aceasta onoare sau ceva de genul. Dati-mi si mie niste exemple sau idei pentru asa ceva. Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Asdgjkjgs a răspuns:

Pai de obicei nu se tin discursuri lungi si plictisitoare mai ales ca vor fi multi elevi (cel putin la mine la scoala asa a fost ieri). tu trebuie sa le multumesti celor mai mari ca iti inmaneaza cheia si mai ales sa le urezi bafta la bac, iti iei la revedere de la ei si le mai poti spune si ca speri sa le calcati pe urme si sa atingeti aceleasi performante ca si ei.
cred ca ajunge cam atat pentru ca nu e nimic formal si toata lumea e plictisita de discursuri care nu se mai sfarsesc

5 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Credeam ca numa la noi la scoala se face asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti cheia scoli? ce fraiera esti laughing

| roxy9303 a răspuns:

Ce PROST esti...(pentru anonimul ala cu "fraiera)"

| Real_When_You_Get_1999 a răspuns:

Buna tpu.Si eu m-am confruntat/ ma confrunt cu aceasta problema, dar uitati un discurs:
Va multumim pentru cheie,
Va multumim pentru increderea pe care o aveti in noi
Promitem ca o vom pastra cu grija si
Speram sa ne ridicam la inaltimea asteptarii voastre
Multumim pentru aceasta onoare!
SPER CA V-AM AJUTAT!