| Solix a întrebat:

Merita lectura cartilor "Fluturi"?(Irina Binder)

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu! E o porcarie pentru telenovistele de 30 de ani sau fetite sub 14 care pur si simplu nu stiu sa aprecieze calitatea.

| RobertMoon a răspuns:

Eu bună pentru copile de 14 ani, o carte comerciala, de altceva nu.

| Dalmore a răspuns:

Absolut nu. E cea mai proaste carte din ultimii ani. Telenovela unei narcisiste.

| Kandia15 a răspuns:

Unii zic ca da, iar altii ca nu. Mie una mi-a placut. Poti sa o citesti si apoi iti vei da seama daca a meritat sau nu happy Parerile oamenilor sunt subiective

| Elenabalan888888 a răspuns:

E cea mai buna carte! Recomand si Insomnii

| ElenaMunteanu222 a răspuns:

Îți recomand să-i citești pe clasici pentru început și să nu îți supui creierul unei bombe nucleare "intelectuale"...Recomand Irina Binder doar dacă ai un retard sever și nu poți citi altceva, deși e generoasă oferta și în acest caz...happy

| Adry05 a răspuns (pentru ElenaMunteanu222):

Acel moment cand ai o Elena proasta si o Elena desteapta la aceeasi intrebare.
Bine spus!