| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa citesti cartile Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Daca ti-au placut filmele citeste si cartile pentru ca filmele pot diferi de ce scrie in carti sau pot da mai multe detalii.
Poti cauta si seria Stapanul Inelelor.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigur/ă că da!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate citeste cartile alea si gata nu te opreste nimeni, doar nu crezi ca o sa iei vreun bat si o sa te crezi vrajitor, le citesti din placere. Si intra pe mess ca vad ca ai uitat ca mai ai prieteni pe mess cu numele de Marcel, of of of

| Lαrisα a răspuns:

Nu. Uita-te la filme! laughing

| Cudeea a răspuns:

Cu siguranta, cel putin mie mi-au placut mult. Eu ti le recomand happy