| hardy1 a întrebat:

cartile harry potter au legatura una cu alta? trebuie sa le citesti in ordine sau pot incepe cu care vreau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ordine altfel nu intelegi nimic

3 răspunsuri:
| Powpow a răspuns:

Buna.Logic ca au legatura de asta sunt volumele date pe rand...sa le citesti pe rand altfel nu au niciun farmec :-D.

| rEEy a răspuns:

Incepele in ordine deoarece au legatura una cu cealalta e un fel de continuare.:d

| Tzelu a răspuns:

Da au legatura citeste-le in ordine eu am citit primele 5 si nu le mai gasesc pe ultimele 2 la nicio biblioteca din gl adica nu gasesc vol 6 fundita?