| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa îmi iau o cartea lui.Donald Trump:"Nu renunta niciodata"?
Inițial am vrut Gandeste ca un campion tot de el.

Donald Trump și Vadim Tudor (R.I.P) sunt idolii mei politici, preferații mei în politica, domeniu care mereu mi-a plăcut sa ma interesez de el și sa ma uit la TV la emisiuni politice etc

Merita cartea? E buna?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Https://carturesti.ro/......life-14962

O gasesti acolo o poti rasfoi inainte sa o cumperi.

| mODIN a răspuns:

Daca il admiri pe Trump in mod special, ia-o linistit. Dar sunt doua motive pentru care eu personal nu as lua-o:
1. Cartile motivationale de orice fel tind doar sa te faca sa te simti putin mai energetic cat le citesti, dar fundamental nu te ajuta la nimic altceva.
2. Trump stiu ca se folosea de "scriitori-fantoma", deci oricum nu stiu cat din ce a-i citi acolo sunt ideile lui.