| anonim_4396 a întrebat:

Va mai castiga Donald Trump un nou mandat de președinte la Casa Alba de presedinte al Statelor Unite ale Americii? Voi ce credeti? Sau nu mai are șanse mari asa ca prima data? Eu mi-as dori sa iasă președinte, sunt un fan al lui și al lui Corneliu Vadim Tudor(R.I.P)
Îmi place politica și joc Erepublik care-l joc și eu doar pentru politica.
Cum a reușit Trump.sa facă surpriza in 2016?

4 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Esti si putinist?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Theo94):

Nu,chiar nu, deloc.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Theo94):

Eu sunt PRO America și PRO NATO. Tara mea preferata este U.S.A.De Rusia nici nu vreau sa aud, nu mi-au plăcut niciodată rusii.

| Theo94 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu exista o parte perfecta dar cea mai buna parte pentru noi in prezent este USA si occidentul.