| AvalohAlyn a întrebat:

Donald Trump a fost cel mai bun, carismatic și puternic președinte al U.S.A.
Cine si-ar dori sa revină președinte al Americii în 2024?
Are un farmec aparte Trump dar și America are cel mai mare farmec din toate tarile existente,are ceva aparte
Visul american,farmecul american, lumea libera.
America(U.S.A) nu e o tara, e ea însăși un mare BRAND fermecător.
Voi ce credeti despre U.S.A?
Donald Trump și Vadim Tudor sunt idolii mei,inspirație mele, oamenii ce m-au făcut sa îmi placa politica și sa o urmăresc cu interes.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iarasi ai luat-o pe aratura!
D.Trump n-a fost cel mai bun presedinte al SUA, au fost altii mult mai buni. Faptul ca tie iti place nu inseamna ca place tuturor si ca toti il apreciaza la fel.
Cat despre SUA inca este cel mai puternic stat al lumii si un model de democratie, libertate si realizare personala pentru o parte din lume.