| mia100خوبصورت a întrebat:

Mi-am facut un blog: http://mihaelacatalina67.blogspot.de/. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Înainte de a-mi exprima părerea, vreau să mă laşi să te corectez puţin. Ai început un blog şi e important să ştii chestiile astea.
În primul rând, titlul se scrie în ghilimele. "Dacă aş rămâne" de Gayle Forman
În al doiea rând, ai grijă cum aşezi semnele de punctuaţie după cuvinte.
Pe lângă asta, îmi place limbajul tău. Este bine pentru început, dar aştept subiecte şi mai interesante.
Baftă în continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Layk

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Tare.