| emmssss a întrebat:

Mi-am facut si eu un blog: http://glamour-vanille.blogspot.com/ ce parere aveti?:*

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Imi place articolul cu 30 de lucruri despre minehappy.Si in privinta scolii nu te ingrijora ca sa vezi cum trecelaughing.La anul pe vremea asta ii calmezi tu pe altiilaughing.
Asa imi place si cum arata blogu culorile.SuperhappyDaca vrei prin pirv. iti dau si eu blogul meuhappy.

4 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Is sweethappy

| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! Blogul tau e foarte simpatic si diferit de toate pe care le-am vazut. Asta il face foarte special.Mult succes in continuare.

| aleexuţ a răspuns:

Super sitehappy `sa mai postezi pe el diferite articole laughing

| Kitty_9430 a răspuns:

Este foarte reusit! Succes la dezvoltarea lui si la multi vizitatori.