| MyraGabrielle a întrebat:

Prietena mea are o carte pe wattpad si m-am oferit sa o ajut sa stranga mai multi cititori.
Puteti gasi cartea pe www.wattpad.com, se numeste Tower Bridge sau puteti accesa link-ul de mai jos.
OK, oamenii care nu au ce face in timpul lor liber si comenteaza stupizenii sau prostii sunt invitati sa taca dracu din gura.
Multumesc anticipat, fundita...

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Văd că matale ne trimiți la „dracu" înainte ca noi să fi citit cartea.
„A comenta" înseamnă ca cineva să spună ceva despre ceva sau altcineva.
Deci, a comenta stupizenii sau pros tii, înseamnă a spune noi ceva despre stupizeniile sau prostiile pe care le spune altcineva, în cazul de față mata le, stimată domnișoară.
Ai spus ceva a la Cațavencu : "În orașul acesta de gogomani în care eu sînt cel dintîiul...".
Și, în ultima instanță, dacă nu ne place cartea scrisă de prietena simpa ticei domnișoare Myra Gabriela, noi trebuie să „aprobăm pozitiv" pentru a nu fi trimiși „la dracu".
Așa e?

| corolav a răspuns:

Poate ne dai o altă adresă că la cea dată de matale nu avem acces( cel puțin eu nu am). Eram curios să citesc ce a scris prietena matale.