| Reva24 a întrebat:

Recomandati-mi o carte de facut cadou pentru cineva de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| buburutzaa a răspuns:

Chemarea ingerului-guillaume musso e o carte superba sau dragoste in vremea holerei

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cumpără-i un pachet de cărți de joc și-i vei da 52, nu doar una.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde ce gen de cărţi preferă. Poate îi plac cărţile poliţiste iar tu îi trimiţi un roman de dragoste.

Deci, ce cărţi citeşte?

| Reva24 explică (pentru Dariusuu):

In principiu orice. Dar sa zic preferinte cartile gen "Dan Brown"

| Dariusuu a răspuns (pentru Reva24):

Aruncă o privire dragă Ana. http://www.elefant.ro/carti/conspiratii-si-scandaluri

| Cameliapantiru a răspuns:

"Numele trandafirului''-Umberto Eco
"Portretul lui Dorian Gray''-Oscar Wilde
"Maestrul si Margareta''-Mihail Bulgakov
"Cel mai iubit dintre pamanteni''-Marin Preda
"Marele Gatsby''-Francis Scott Fitzgerald
"Portretul unei doamne''-Henry James

| Diee a răspuns:

Aroma clipelor de Andreea Paraschiv. e de dragoste oarecum.