| DaYannaDG a întrebat:

Sal
Ce carte mi-ati recomanda sa citesc dintre "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi" si "Lorelei"?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele merita citite, dar si intelese.

| suffarstar a răspuns:

Citește-le pe amândouă, începe cu cea mai scurtă. big grin

| LaughingKarima a răspuns:

"Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi" happy

| frostxtq a răspuns:

Ultima noapte happy
Nu te poti numi un cititor adevarat daca nu citesti aceasta carte. Iti va placea mult partea 'ultima noapte de dragoste'.

| madamme a răspuns:

Le-am citit pe ambele. Sunt carti bune ambele. Iti recomand sa le citesti pe amandoua desi cred ca ar fi mai usor sa incepi cu a doua. Intaia noapte...e putin mai greoaie. Merge mult pe trairile psihice

| DaYannaDG explică (pentru madamme):

Imi poti spune pe scurt despre ce este vorba in romanul lui Teodoreanu?