| aly97fotbalistu a întrebat:

Am de citit o carte de 300 de pagini in 2 zile.( Ultima noapte de de dragoste, intaia noapte de razboi.) Cum mi-ati recomanda sa o inteleg/citesc mai repede?(rezumat, film, etc)Vreau un raspuns rapid... DAU FUNDA big grin

1 răspuns:
| alinushlally a răspuns:

Citeste-o ca e o carte complexa. Filmul e diferit de carte, nu are toate trairile intense ale lui Stefan Gherghidiu. iar rezumatele nu contin tot ceea ce este important. Ia si te apuca c-o termini. Eu am terminat-o in vreo 5 ore.