| WhitePannnda a întrebat:

Sal TPU, va-s ruga sa-mi ziceti cateva romane a Agathei Christie in care sunt mai multe ucideri nu doar una... Funda

4 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Iti recomand Zece negri mititei si Ucigasul ABC.Sunt niste cati foarte bune, sper sa iti placa!

| ticataca a răspuns:

Stii ca e foarte greu de oferit un raspuns exact la intrebarea ta... Asta ar presupune sa le fi citit pe toate ca sa si poti raspunde. Daca ai rabdare, aici: http://bit.ly/1adVocy poti citi descrierile la mai tot ce a scris Agatha Christie si-ti poti da seama daca e ceea ce cauti. Succes!

| WhitePannnda explică:

Pai de aceea si intreb, in ce opere sunt mai multe ucideri (mai multe decat 2-3), daca ai citit o anumita opera in care e astfel zi-mi si atat.

| DiiwDidi a răspuns:

Cartile pe masa mi s-a parut o carte destul de buna...Incearca happy