| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc descrierea fizica a Agathei Christie? plzz FUNDA!
Multumeschappy

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi vreo descriere fizica---biografie vei gasi --- cateva fotografii aici : http://www25.brinkster.com/agathachristie/agatha_christies_biography.asp

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Descriere fizică sau bibliografia ei privind romanele scrise de către ea?
Încearcă la bibliotecă sau pe net!
Pa, pa.

| cristinela_1018 a răspuns:

Incearca pe google... nu stiu. Daca ai nevoie si doresti, te pot ajuta cu cateva romane celebre ale ei trimise pe mail (daca doresti - bineinteles - si daca imi trimiti adresa)!