| AlexStefan1 a întrebat:

Puteti sa imi faceti o descriere a unei cabane?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| LiimeXdx a răspuns:

Cabana-Sibiel:

Cabana Sibiel este amplasata intr-una din cele mai linistite si mai pitoresti pozitii, care ofera atat un peisaj deosebit cat si linistea mult visata a unei vacante.
Capacitatea cabanei este de 6 persoane, aceasta putand fi suplimentata in functie de confortul solicitat, cabana fiind compusa din parter si etaj. Constructia a fost ridicata in anul 2005, avand la baza fundatie solida din beton si ziduri de caramida.
Parterul este compus din: Bucatarie - 20 mp Living - 25mp Baie - 6mp
Etajul este compus din doua camere de 16 mp fiecare si o terasa-logie
Cabana este dotata cu doua terase:
Terasa parter - 12mp Terasa etaj - 16mp - care confera panorama feerica a muntelui.
Incalzirea este asigurata prin centrala proprie pe gaz.
Alimentarea cu apa la reteaua de apa si canalizare a satului Sibiel.
Bucataria are in dotare frigider, aragaz, vesela necesara.
Acces auto, autoturismele se parcheaza in curtea interioara a cabanei.

| alessa10 a răspuns:

Uita-te pe descrieri.ro

| FunnyBoy01 a răspuns:

O cabana poate fi din lemn cu ferestre cu soba inauntrul ei, cu masuta, un pat cu acoperis facut din TiglehappyUsor

| AlexStefan1 explică (pentru FunnyBoy01):

Ma intrebam daca poti sa imi faci o descriere dupa casa lui Carturescu caci am un caiet de vacanta de clasa saptea.