| AndreiCZM a întrebat:

Am o carte pe wattpad care nu prea are vizionari, am de abia 80 de vizionari si as vrea sa ma mai multi urmaritori. Daca vreti sa ma ajutati cititi povestea:
https://my.w.tt/bXlknZN7RL

As vrea sa imi dati follow la cont pe aplicatie. Povestea are 7 capitole, iar maine il voi pune pe al 8-lea si povestea, in caz ca vreti sa stiti, devinde interesanta de la capitolul 4 in sus.

Link de la aplicatie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=wp.wattpad

O sa mai fac carti, dar imi trebuie cativa oameni care sa ma urmareasca si sustina si alta metoda nu pot gasi.

Fara injurturi! Vreau sugestii despre ce sa fac urmatoarea carte! MULTUMESC!
O sa dau funda ideii care imi place cel mai mult pentru carte.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără supărare nu ar trebui să ceri urmăritori aici, poți pune screen pe o rețea de socializare cu cartea, să mai dai la prieteni sau să fii mai activ pe wattpad cu oamenii și ei te vor urmări pe tine

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Am intrat de curiozitate sa ma uit.Ia o pauza momentan la scris carti, axeaza-te mai mult pe citit, vezi cum fac asta altii, nu ai ceva de oferit momentan, decat o poveste scrisa prost. Daca te mai documentezi ai sanse.

| THANDRADA a răspuns:

Buna, si eu am o carte pe wattpad, stai linistit/a vei strange tu mai multi urmaritori. Pana atunci iti voi da si eu o mana de ajutor. Ne vedem in privat pe wattpad.