| Razvysal a întrebat:

Salut
Azi am avut bacalaureatul la limba romană, am avut sa particularizez un personaj dintr-un roman psihologic.
Am scris ion si caracterizarea lui, îmi iau in considerare?
Am scris ion pentru ca, cred eu, este si el un roman psihologic ranița trăirile psihologice ale personajului are confilict central /interior.
Ce Spuneti?

3 răspunsuri:
| VladMartin a răspuns:

Salut.Si eu am scris Ion dar primul meu gand era Ultima noapte de dragoste.Acum se pare ca si ion are un conflict interior, dar nu cred ca este bine ce am scris noi. Oricum, sa nu disperi, continua sa-ti inveti in caz ca ai picat la romana(nu e sfarsitul Pamantului). Daca in data de 12 iulie cand primim noi rezultatele avem note mici iti urez multa bafta in etapa a 2.

| Razvysal explică (pentru VladMartin):

La fel si eu, m-am apucat sa scriu ultima noapte, dupa care m-am sucit la ion si asta a fost
Merci la fel

| VladMartin a răspuns (pentru Razvysal):

Asta e, nu ai ce sa-i faci, eu as prefera sa pic examenul decat sa il iau cu nota 6-7.