| Aberdeen a întrebat:

Cat de terifianta vi se pare sau vi s-a parut cartea "Vraciul" de joseph delaney?

multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Eu am citit doar primul volum : Ucenicul vraciului. nu este deloc terifianta, mai degraba faina, dar scurta, am terminat-o in doua zile. mi-a placut ca a avut vrajitoare, fantome si duhuri

9 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Eu ştiam că e o serie de cărţi şi se numesc Cronicile Wardstone.
Mi se pare ok, din moment ce am citit doar o carte.

| Aberdeen explică (pentru Solsagan):

Am scris autorul in intrebare.verifica, e posibil sa nu vorbim despre aceeasi carte.da multumesc oricum

| Aberdeen explică (pentru Aberdeen):

*dar

| Okami23 a răspuns (pentru Aberdeen):

Multumesc de fundita

| Aberdeen explică (pentru Okami23):

Si eu iti multumesc pentru raspuns.sunt la volumul 2winking

| Okami23 a răspuns (pentru Aberdeen):

Cum e? merita citit?

| Aberdeen explică (pentru Okami23):

Este ok pana aici.stii ca in total sunt 9 volume...straight face

| Okami23 a răspuns (pentru Aberdeen):

Da, cam multe volume, am gasit cateva pe scribd

| Aberdeen explică (pentru Okami23):

winking