| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-a parut cartea Toate panzele sus de Radu Tudoran? Nu stiu daca sa ma apuc de ea si daca imi va placea acum la varsta 25 de ani. Trebuia s-o citesc in copilarie sau mai bine acum? Va rog fara spoilere si sa-mi spuneti cate pagini are cartea ca nu mai inteleg de ce difera de la editura la editura

Răspuns Câştigător
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E bună de citit și la vârsta ta.

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Nu are importanta! cand! oricum filmul serialul il intelegi mai bine! si culmea! ca atunci cand citesti cartea!laughing sa iti ramana in memorie! actorii! care au jucat personajele! chestii de astea! au fost alesi bine! si actorii! parca s-au potrivit! cu filmul! serialul! ion besoiu ca anton lupan! ilarion ciobanu ca gherasim! jean constantin ca ismail! george paul avram ca haralamb! sebastian papaiani ca eremia! dorin dron ca clark norman! jean lorin florescu ca martin stricland! gheorghe visu ca pedro! julieta szonyi ca adnana! etc! nostalgie! si introducerea! aia! imi placea! de la inceput! si de la sfarsit! animatiile acelea! nu erau facute de romani! erau prelucrate! de la straini! sau de studio-urile buftea! atunci! sigur nu neg faptul! ca si ion popescu gopo! nu ar fi avut vreo legatura! cu aceste animatii!