| Mwha a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara cartea,, Cele dintai lecturi " de Mircea Eliade ( online )? Sau daca stiti unde o pot gasi in zona Galati-Braila ar fi chiar si mai bine.

2 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Pai o poti gasi la biblioteca judeteana, daca vrei sa o cumperi caut-o la anticariate...

| Mwha explică (pentru GreenBubble):

Am cautat-o la biblioteca judeteana, dar nu se gaseste. La anticariate n-am incercat inca, pentru ca am crezut ca nu este, deci nu avea rost. Totusi multumesc pentru raspuns.