| Pandamicuț a întrebat:

As vrea sa citesc o carte pe internet, poate ati auzit de ea. Se numeste "Năluca si năucul" de Stacy Kade. Am cautat-o pe internet dar am gasit numai descrieri si recenzii si cand am gasit sa descarc ceva era vorba doar de primul capitol al cartii. Daca stiti un site de unde o pot descarca(eventual si celelalte 2 volume) sa imi spuneti va rog. Dau funda!winking

1 răspuns:
| Emima27 a răspuns:

Buna. Stiu despre ce carte e vorba, am citit-o. Eu am luat-o de la biblioteca, pentru ca pe internet nu gasisem nimic. Cel mai sigur este sa mergi la biblioteca locala! Succes