| cristiborodi a întrebat:

Salut TPU, fratele meu e clasa a 8 a si va da examen la sfarsit de an, el nu stie aproape nimic, are o profesoara vai de capul ei. Nu stie ce sa faca, cum sa invete singur si ce. Va rog putin ajutor. Multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai ajuta-l tu, lucrand impreuna cu el la matematica, ca-i poti explica.

| Dragobeta a răspuns:

La ce materie nu stie nimic?
Esti din oras sau din sat. In oras ar putea gasi oa alta profesoara care sa ii dea meditatii. Dar meditatii gratuite sunt si pe net.

| cristiborodi explică (pentru Dragobeta):

Am uitat sa mentionez, la matematica, nu stie aproape nimic. El sta la tara si chiar o sa ma interesez pentru meditati.

Răspuns utilizator avertizat
| BobTheCat a răspuns:

Cred ca l-ar ajuta enorm macar cateva sesiuni de meditatii! Daca nu este posibil, se poate uita la tutoriale pe YouTube, deoarece sunt o multime! (Inca un mic pont, daca iti faci cont nou de EduBoom, o platforma care ofera lectii si teste de calitate, primesti 30 de zile de proba! Asadar, isi poate face mai multe conturi pentru a il folosi gratis.winking )