| zE3nMV a întrebat:

Imi puteti da un link unde sa citesc acea carte SATRA? Dar sa fie toate. Am nevoie pentru ca nu o gasesc la bibilioteca scolii.

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă e vorba de cartea „Șatra",( deci UNA) ce înseamnă acel „ să fie toate"?
În localitatea în care locuiești tu numai școala ta are bibliotecă? Alta nu mai există?

| zE3nMV explică (pentru corolav):

Am vrut sa scriu sa fie TOATA, mai sunt biblioteci dar sunt foarte departe de locul in care stau eu, si stiu ca sunt site-uri unde le port citi online.