| Gabriela_Denisa_2002 a întrebat:

vreau și eu o părere despre o carte(creație proprie)... Înalt, frumos, musculos, popular, bogat, băiatul pe care toate fetele îl visau. Deși unele aveau iubiți ar fi renunțat la ei pentru el. Dar el nu renunța la nimic pentru vre una dintre ele. Până apare ea. Îi sucește mințile total și îl face să se topească doar la simplă ei atingere. Privirea lui de gheață și rece se topește când o întâlnește pe a ei. Buzele unite printr-o line perfect dreaptă se schimba intr-un zâmbet când o zărește. Câte tâmpenii este dispus să facă pentru ea și unde poate ajunge știe doar el. Link >----http://w.tt/1Lg84BH

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ai ceva "talent" si imaginatie, dar lipseste acea sclipire specifica marilor scriitori. Pentru inceput e destul de bine... vrei sa te faci scriitoare?laughing

| Gabriela_Denisa_2002 explică (pentru Ineys):

Mda...As vrea sa fac o cariera din asta, dar momentan ramane un hobi

| Sadic a răspuns:

Clişeic, mai taie din ele şi scrie ceva de calitate înainte să postezi aici.

| Gabriela_Denisa_2002 explică (pentru Sadic):

Mulțumesc pentru părere și pentru sfat happy