| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Am vazut ca exista posibilitatea sa iti vinzi cartile pe care nu le mai folosesti la anticariat. Cam cati bani iti ofera pe carte? Aveti idee? Vreau un pret aproximativ.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cativa lei. Pana in 10 in cazul fericit

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de carte (cautata sau mai putin cautata) si de starea fizica a acesteia pretul primit la anticariat va fi de sub jumatate din pretul cartii sau chiar mult mai putin.

| dinaprilie a răspuns:

Salut, din ce cunosc eu preturile sunt mici daca sunt carti "uzuale". Intre 1 leu si 10 lei. Pentru alte "opere" mai bine verifici personal pe internet - cauti titlu si vezi pretul de vanzare apoi imparti la 100 sau poate la 50.