| Pishtii a întrebat:

Care a citit toate romanele Twilight? Ce parere aveti despre carti si filme?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Eu le-am citit pe toate si parerea mea e ca in romane e mai bine prezentat ca in filme pentru ca in filme nu sunt toate lucrurile de la cap la coada intamplate din carti.Dar si filmele sunt cool dar aia e naspa ca nu e prezentat tot.Primesc funda?

4 răspunsuri:
| Addiction a răspuns:

Bună.
Am citit cărţile şi am privit şi filmul. Volumele sunt foarte captivante şi sunt descrise atît de detaliat sentimentele, şi cred că se înţelege mai bine filmul după ce ai citit carte.
Pa, pa.

| alice014 a răspuns:

Eu am citit toate cartile anul trecut. Sunt destul de bune din punctul meu de vedere, interesante, etc. Am in general o parere destul de buna despre carti, nu pierzi nimic daca le citesti. Cat despre filme... Nu am ce sa iti spun, pentru ca nu le-am vazut integral.

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Au fost cele mai bune carti pe care le-am cititwinking

| violina1986 a răspuns:

Salut am vazut si filmele si cartile le-am citit saptamana trecuta. mi-au placut filmele foarte tare si actorii.dar cartile mi-au intrecut asteptarile.e ca si cum ai savura placerea mai mult si mai mult. un film dureaza aproximativ 2 ore dar cartile iti iau mai mult timp si-ti lungesc sentimentul de satisfactie.eu am ramas impresionata, recomand cartile n-au sa te dezamageasca!