| Morenna10 a întrebat:

Cate carti ati citit? Eu in momentul asta am 120 de carti citite. Imi place foarte mult sa citesc. Voi ce parere aveti despre citit?

Răspuns Câştigător
| Antogirl a răspuns:

Buna.Eu am citit pana acum 200 de carti.Ador sa citesc.Asta fac in timpul liber.(funda pls)

10 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Tu numeri cartile dupa ce le citesti? N-am mai auzit de asa ceva, asa ca nu stiu sa-ti spun o cifra exacta, dar oricum destule laughing. Bravo si tie, ma bucur ca iti place lectura.Pot sa te intreb ce carte ti-a placut cel mai mult?

| Artemisia a răspuns:

Ma bucur ca mai sunt persoane din generatia tanara care apreciaza lectura.Decat sa stai la PC sau sa te uiti la toti depravatii de la Tv mai bine citesti o carte buna, ca nu strica.Desigur, sunt multe persoane care considera cititul o tortura, deci mai bine se axeaza pe frecatul mentei.

| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa descoperi inca 120 de carti bune de citit, citeste recenziile de pe http://www.cartidecitit.ro. Lectura placuta in continuare! (tine-o tot asa cu cititul :)

| RaR a răspuns:

E o tampenie sa citesti.

| Biencutsaaa a răspuns:

Pai e excelent daca ai citit atatea carti pentru ca daca citesti iti dezvolti vacabularu asa ca continue sa citesti.winking

| CristiB93 a răspuns:

Bravo dar ai ramas cu ceva din cartile alea adica te-au invatat ceva sau le-ai citit asa de placere?

| Morenna10 explică:

Am ramas cu foarte multe lucruri.Am vazut multe lectii de viata in majoritatea.

| Morenna10 explică:

Corectwinking

| Morenna10 explică:

Cel mai iubit dintre pamanteni de Marin Preda

| ZoOzAtaOaNa a răspuns:

Sincer, nu stiu. Citesc de la 5-6 ani si iubesc lectura, deci nu stiu cam cat am citit. Cred ca peste 150. big grin