| Theodora292001 a întrebat:

Salutari! Intrebarea mea se refera la cartile Miss Peregrine de Ransom Riggs. Eu in momentul de fata am 15 ani +, dar totusi ma gandeam sa incerc sa citesc cartile. Motivul principal pentru care le-as citi ar fi pentru... cum sa spun eu, ce se intampla intre Jacob si Emma, dragostea lor. Si vreau sa stiu daca merita citite pentru povestea de dragoste dintre ei 2. Mie nu prea mai imi plac cartile de genul asta, fantasy, dar le-as citi pe acestea doar pentru aceasta poveste. Solicit opiiniile voastre.

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Poti citi cărțile, se citesc ușor, insa pe mine nu m-au impresionat prea tare.Nu recomand.