| Hanami a întrebat:

Scriu o poveste despre o fata care ajunge sa conduca un regat si nu gasesc ce nume sa pun regatului...imi poate da cineva niste idei? Numele trebuie sa fie inventat si sa nu existe.

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Greenhornlandia

| corolav a răspuns:

Snegurocika

| Lynna a răspuns:

Da cateva detalii despre poveste. Poate ne ajuta. Shader? Goldland?

| Hanami explică (pentru Lynna):

E despre o fata normala de liceu care tatal ei este rege si a tinut-o ascunsa de popor dando unei famili obisnuite sa o creasca,numai prim-ministrul stia de ea, cand acesta nu a mai fost capabil sa conduca regatu prim ministrul s-a dus dupa fata si i-a spus ca ea e printesa si trebuie sa conduca tara ca e singura mostenitoare, fata nu stia ca ea era printesa, ea fiind o delicventa, nu genu care se arunca in bratele baietilor sau ceva, ea se batea cu baieti si oricine indraznea s-o provoace sau merita bataie, avea un suflet bun si nu era foarte inteligenta, de cei din jur care le era frica de ea sau cei care sau luptat cu ea era privita ca "Vulpea Fantoma" (vulpea=la prima vedere ea parea o fata foarte frumoasa si cuminte care nu facea rau nimanui, fantoma=atunci cand cei care vroiau sa se bata cu ea si nu o cunosteau credeau ca ea e o fata draguta si isi lasau garda jos si ea ii batea fara ca ei sa-si de seama{pentru ca era puternica si nimeni nu se astepta ca o fata draguta si aparent inofensiva sa faca ceva rau} mentionez ca in regat tot era posibil si asa ceva nu e anormal + ca era sange regal si avea niste puteri ascunse si de aia putea sa ii bata fara ca ei sa-si dea seama de ce s-a intamplat, un singur pumn te trimitea la 2 metri distanta) deoarece atunci cand se batea arata foarte infricosetoare. Ce parere ai? Zimi sincer.Asta e doar inceputul. big grin

| Lynna a răspuns (pentru Hanami):

Pentru inceput, este interesant. Tipic. Dar important este ce se intampla mai departe.

| KateMiddleton a răspuns:

Regatul Visurilor implinite

| diuluss a răspuns:

Regatul Culorilor Schimbatoare

| MeganFox a răspuns:

Maripossa,