| Deiu999 a întrebat:

Hei! Am inceput sa scriu o carte despre cum o fata tocilara, respinsa de toata lumea si agresata atat verbal cat si fizic, in liceu, dupa cativa ani, ajunge sa aiba tot ce isi doreste.Pana acum i-am dat titlul de Alishia Hall(numele personajului principal), dar ma gandeam sa o postez pe Wattpad si imi trebuie un nume care sa atraga atentia cat de cat.Aa si mai este vorba si despre o poveste romantica in ea, care ii da puterea de a continua, si tot restullaughing. Deci, daca aveti vreo idee, va rog sa-mi spune-ti! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Privacy a răspuns:

Transformarea.
Alishia's walk of fame.
Cealalta fata a Alishiei.
Blestemul licean.
thinking Don't know...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata mea in roz

Era mai potrivit ca titlu ironic pentru o carte despre o viata groaznica, dar merge.
Si pe wattpad lumea nu se uita doar la titlu, se uita si la coperta si la descrierea cartii.
Cand o postezi trimite-mi si mie un link, poate trec si citesc.
Bafta!

| JASMYNA88 a răspuns:

Viata prin ochii mei
sau ceva motivational pentru cei ce au trecut prin chestia asta...sa imi zici cand o terminibig grin

| Doxi a răspuns:

Poveste unei fete subestimate

| JustMeDiana a răspuns:

,,Schimbarea " sau,, Life Changed" sau ceva de genu` happy

| OXxana a răspuns:

Eu cred ca numele carti tale este bun nu trebuie un nume care sa atraga atentia neaparat daca intelegi ce zic ai vazut ca unele carti sau filme nu au un nume atat de atragator dar dupa ce te uiti la ele ai vazut ca nu numele face filmul sau cartea eu zic sa-l pastrezi pe cel original happy

| crazytalk a răspuns:

In spatele aparentelor; Cine rade la urma?

| Minidevil13 a răspuns:

My perfect life