| anonim_4396 a întrebat:

Scriu o poveste si am nevoie de ajutor. Ce piedica poate fii in calea unei relatii( am scris deja de un nou tip, )

Răspuns Câştigător
| dianuta99 a răspuns:

Sa apara cineva din trecutul unuia din ei, sa isi piarda increderea, sa nu comunice, sa il insele, sa se bage parintii etc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Increderea, fara ea nu sant sanse in relatie

| Freya1 a răspuns:

Parinti,plecatu in armata sau strainatatea, bani, vreo boala,

| corolav a răspuns:

Cînd e vorba de a scrie ( nuvelă, roman, poezie etc.) se impune, în mod obligatoriu, de a ști, foarte bine, limba română.
Cînd scrii „Ce piedică poate fii " ai pus deja amprenta neștiinței.
Eu zic s-o lași baltă cu această activitate!

| Misfits a răspuns:

Moartea.