| qBlackWingsq a întrebat:

As vrea sa scriu o poveste despre o vrajitoare.Am nevoie de ceva titluri pentru poveste!

Răspuns Câştigător
| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Depinde pentru ce este povestea:copii, adulti. Daca este pentru copii ti-as da urmatoarele titluri
Vrajitoarea Marmelada, Cea mai iubita vrajitoare, Matura lui...
Pentru adolescenti:
Din picuri de lacrimi se creeaza vraji, Apusul soarelui intr-o vraja, Jurnalul unei vrajitoare, Farmecurile lui..., Casa vrajitoarei
Pentru adulti:
Suflet de cianura, Acid cianhidric in sufletul unei vrajitoare, Memoriile unei vrajiitoare, Secretul din pentagrama, pentagrama lui..., Jocurile vrajitoresti etc.

2 răspunsuri:
| rememberme24 a răspuns:

Titlul potrivit depinde de continutul povestii, dar uite niste idei :
Misterul vrajitoarei
O poveste magica...sau nu?
In lumea vrajilor

| CryShiAtat a răspuns:

Pai depinde despre ce este povestea. Despre ce va fi povestea, un scurt rezumat de 2-3 randuri. Asa pot sa te ajut altfel nu. Si mie imi place sa scriu povesti. big grin. Astept raspunsul :**