| alfonsoperez a întrebat:

Spuneti-mi si mie siteuri de unde pot comanda online carti? Ce siteuri mai stiti pe langa eMAG, carturesti, librarie.net si libris? Va rog sa treceti aici o lista cu alte siteuri de unde mai pot comanda online carti...

7 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Www.procarti.ro

de aici imi comand eu mereu carti :)

| alfonsoperez explică (pentru Aberdeen):

Nu stiu cum sa iti spun, dar librarie.net il bate la fundulet pe siteul tau in privinta preturilor.Sunt scumpe cartiele de pe siteul spus de tine!

| Aberdeen a răspuns (pentru alfonsoperez):

Uite ce e, nu ma supar sau ceva, da vad ca la toti cei care au incercat doar sa te ajute ai avut ceva de comentat.nu e problema mea ca nu esti politicos si nu stii sa apreciezi doar un simplu raspuns pe care nu te-a pus nimeni sa-l pui in aplicare. daca ai sa continui tot asa la toti, am sa consider ca ai pus intrebarea degeaba.

| alfonsoperez explică (pentru Aberdeen):

Oricum nu esti in stare sa ma ajuti, nu imi pun bazele in ajutorul tau

| Aberdeen a răspuns (pentru alfonsoperez):

rolling on the floor da' ce, credeai ca am sa plang ca nu iti pui tu bazele in raspunsul meu? ziceam doar ca esti arogant si ca nu meriti niciun raspuns. FULL STOP!

| KittyHHk a răspuns:

Un site foarte ok e Nemira, pe care il recomand cu tarie. Poti sa incerci si Elefant, eu m-am abonat la ei, au niste oferte destul dragute.

| alfonsoperez explică (pentru KittyHHk):

Siteul tau are foarte putine titluri de carti!