| Forev3rAlone a întrebat:

Stie cineva cate volume are seria Casa Noptii de P.C. Cast?
Eu stiam ca 8, dar am auzit si de un 9...

Răspuns Câştigător
| OoAlexaOo a răspuns:

Sunt 8 carti aparute in Romania, dar numarul, momentan, este de 9 volume. Insa, pe Wikipedia, sunt 10.
Mda, nici eu nu sunt prea lamurita cu seria. happy

3 răspunsuri:
| Fantomicaa a răspuns:

Are doar 8 volume! Eu am toata seriahappy

| Forev3rAlone explică (pentru Fantomicaa):

Si volumul 9? Am auzit ca in alte tari acum se stabileste coperta, deci pana ajunge la noi mai eee. sad
Si le-ai citit pe toate? Daca da, imi poti spune cu cine ramane pana la urma Zoey? Ca sunt foarte curioasa...big grin

| OoAlexaOo a răspuns (pentru Fantomicaa):

De asemenea, si eu o am. Insa am doar volumele aparute. Documenteaza-te si vei vedea ca se asteapta cartea a noua, plus ca exista zvonuri deja despre a zecea. happy