| elena2272 a întrebat:

Vreau sa-mi vand din hainele mele care nu le mai port. As putea sa le vand la second hand? Nu indraznesc sa ma duc sa intreb. Daca stie cineva si unde in anume, in Buzau. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Ai putea sa le vinzi online pe okazii.ro sau alte siteuri de acest gen.

| coolboy22 a răspuns:

De ce nu le donezi la cineva mai sarac? ...Mai mult ca sigur motivul "nu le mai port" = "am nevoie de bani". Chiar daca le vinzi nu ti le cumpara nimeni.