| MihaelaDart a întrebat:

Unde gasesc cartea "Se numea Sarah" de Tatiana de Rosnay in format Adobe pdf sau ma rog sa o pot citii online gratuit?

p.s. cineva mi-a dat pe filesharing si mi-a spus ca e virusat cu toate sa dezactivez antivrusul... sincer nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva... daca stiti alte site-uri in afara de acesta.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart explică (pentru Costin-Pelladi_Montana_1988):

Pana la pagina 35 este, apoi ma trimite pe elefant.ro/ebooks... sa vad daca reusesc sa o iau de acolo gratis.

3 răspunsuri:
| Costin-Pelladi_Montana_1988 a răspuns:

Imi cer scuze, acum am observat. pe bibliotecape mobil.ro gasesti varianta download pentru mobil. ai incercat?

| MihaelaDart explică (pentru Costin-Pelladi_Montana_1988):

Din pacate nu am un mobil performant pentru asa ceva.

Mersi oricum!

Posibil sa fac o comanda pe internet a cartii.