| AvalohAlyn a întrebat:

Unde pot citi psihiatrie usoara?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Psihiatria nu se poate vulgariza sau populariza, ca sa o inteleaga si cine nu o poate intelege. Dar tu poti sa intelegi, cel putin pana la un nivel. Asa ca citeste Tratatul de Psihiatrie; cel mai recent tratat aparut la noi, vezi ca sunt doua volume groase, citeste-l la biblioteca.

| Dandinelle a răspuns:

La bibilotecile mai mari gasesti tratate si discutii pe diferite boli si cazuri

| UnholySaint a răspuns:

Incearca o cate de Tuorel Butoi, nu exista psihologie usoara.