| Neagu_Clara_2001 a întrebat:

URGENT! Poate cineva sa imi spun un site sau mai multe de unnde pot sa dawnload-ez carti gratis? DE PREFERAT FARA LOG-IN. Multumesc!

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nimic nu e gratis pe lumea asta. Cateva carti gratis gasesti pe magazin play, dar cele bune trebuie cumparate. Tu daca ai fii autor si ai petrece un an-doi sa scrii o care ai da-o pe gratis? Normal ca nu, ai vrea si niste bani, din care sa traiesti daca tot iti ocupi atata timp cu scrisul.

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru CuriousStuff):

Eu nu voiam decat raspunsul la intrebare!

| CuriousStuff a răspuns (pentru Neagu_Clara_2001):

Si l-ai primit. NU exista site-uri care sa ofere carti de beletristica cat de cat cunoscute sau in limba romana gratuit.

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru CuriousStuff):

Eu cred ca exista in pdf.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Neagu_Clara_2001):

Exista pdf, ebook, mai multe formate, dar trebuiesc cumparate. Altfel se numeste piratat sau furt. happy

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru GeOrGiAnNA20):

Nu gasesc carti gen, Jurnalul unei pustoaice sau Eu haios,