| AvalohAlyn a întrebat:

V-a interesat vreodata sa cititi si altfel de literatura? Crestina de exemplu.Cati dintre voi a citit Biblia si ce impresie v-a lasat?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Este pur şi simplu superbă.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Am incercat sa o citesc, am citit cam 100 de pagini si apoi cateva pe sarite, dar nu am rezistat sa o citesc pe toata. Pur si simplu se contrazice singura si... e ..hmmm,tulburatoare, nu stiu, nu ma lasa inima sa o citesc, nu suport sa vad ce imagine infricosatoare i-au facut lui Dumnezeu.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Era asa infricosatoare imaginea ca n-am mai dormit saptamani... ajunsesem sa nu mai ies din casa de frica.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughing lasa ca a trecut.

| n1n1o a răspuns:

Sal, nu am citit Biblia probabil nici nu o sa o citesc dar sincer mi-as dori sa o citesc dar nu cred ca am timp mai bine spus big grin