| DanG a întrebat:

Vreau o carte din cauza careia sa ma trezesc din somn pentru a o continua.

9 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Dan brown-ingeri si demoni, fortareata digitala, simbolul pierdut oricare din ele o sa te tina in suspans

| loveisfreedom a răspuns:

Academia vampirilor, am stat noapte pentru a termina toate cartile, sunt foarte captivante

| TheLivingProof a răspuns:

Jules Verne-20.000 de leghe sub mari!

| bestintheworldnarcis a răspuns:

Ada ti spun ceva daca vrei ceva hooror violeta daca vrei ceva care sa ciesti mult si tare ii recomand amintiri din copilarie

| iMicutssa a răspuns:

[Recenzie] Un Pamant Nou – Eckhart Tolle. Am citit-o e foarte interesanta! o recomand

| NyanPenk a răspuns:

Jurnalul unui pusti.