| nikolettta a întrebat:

1.Ati vazut aseara prima semifinala la eurovision?
2.Cum vi s-a parut comparativ cu alti ani?
3.Sunteti multumiti de cei care au mers in finala?
4.Pe cine mai vedeati dintre concurentii de ieri buni pentru finala?
5. Ce sanse credeti ca are ROMANIA?

4 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

1. Da am vazut dar nu am apucat de la inceput. 2. Nu prea au fost melodii spectaculoase... era loc de mai bine. 3. In mare, da. 4. Cei care mi-au placut cel mai mult si singurii au fost Ell & Nikki cu melodia ''running scared'', in rest nu stiu ce sa iti zic ca nu prea mi-a mai placut nimeni in mod special. 5. Sanse nu prea cred ca are desi s-ar putea sa intre in finala dar printre ultimele locuri. Eu mi-as dori din tot sufletul sa castige sa fim si noi mandrii de tara noastra, dar foarte putin probabil sa se intample. Tu ce parere ai? Ce melodii ti-au placut?
O seara buna!

| Justmeandmysmile a răspuns:

1Da,o parte 2.Mult mai slabi, nu mai e ca anul trecut 3.Partial
4.MIe mi-a placut Armenia cu melodia Boom Boom, desi e o melodie ca in ziua de azi cu toate tampeniile posibile 5.Romania daca, am zis DACA intra in finala are sanse si de top 10 deoarece si in anii precedenti au fost melodii mai linistite ca asta si au ajuns in top, sau de asemenea se pot clasa intre locurile 15-20, pe ultimul loc totusi nu cred ca ajungem. Super intrebarile.Papa!

| nikolettta explică:

Mie una mi s-a parut mai slab ca in alti ani sincera sa fiu.Mie una pe langa cei calificati in finala(serbia mi se pare o porcarie app) as mai fi vazut turcia nu stiu dc dar mie mi-au placut.In legatura cu piesa noastra sper sa ajungem in finala iar acolo cred ca vom fi intre 10 si 15. Oricum BAFTA ROMANIA!

| nikolettta explică:

1.da m-am uitat
2.mi s-a parut slabut
3.in mare da
4.as mai fi vazut turcia
5. daca ajungem in finala cred ca vom fi intre 10-15
Oricum BAFTA ROMANIA