| BombonicaXD a întrebat:

Voua va place cine a castigat aseara la Eurovision? Care v-ar fi placut sa castige si de ce? Mie personal mi-au placut Grecia si Cipru, pentru ca au avut niste melodii foarte frumoase si ritmate.Sunteti multumiti de locul obtinut de Romania? Sau sunteti de parere ca merita mult mai mult? Mie Zaleilah mi s-a parut foarte deosebita...

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Suedia își merită locul 1, și dacă nu, preferam Rusia, care a fost aproape.
Îmi pare rău de Azerbaijan, putea să ia locul 2 sau 3, iar de România, nu mai zic nimic, s-a votat ca în politică.

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Romania nu merita.
DELOC!
Rusia as fi vrut.

| Sensitive a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Rusia? babutzele alea funny? nici locul 2 nu au meritat...hai sa fim seriosi, nu aveau voce, doar au facut show, nimic mai mult.

| BombonicaXD explică (pentru Sensitive):

N-aveau voce dar totusi au ridicat Europa in picioare...mie una mi-au placut mult.

| Sensitive a răspuns (pentru BombonicaXD):

Nu meritau locul 2

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Sensitive):

Pai da.

| Rockart a răspuns:

Îmi pare rău că au ieşit pe 12. Speram la un 16.

| Sensitive a răspuns:

Grecia sau Cipru? erau ceva gen Mandinga...melodii de tot rahatu, scuze de expresie.eu vroiam sa castige Serbia sau Macedonia