| Darker a întrebat:

1)Cum se numesce melodia pe care o interpreteaza Florin Ristei la x Factor la auditii?
2) Ce e aia o acapela?

Răspuns Câştigător
| LoveeMakeup9 a răspuns:

1) Melodia este Grace Kelly-Mika 2) A Capella este un termen muzical:Ca indicatie de executie, adica fara instrumental, acompaniament muzical, etc sau despre o formatie corala care canta fara acompaniament Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Mika-Grace Kelly

| MiniMeow a răspuns:

Acapela, din cate stiu eu, e atunci cand canti doar cu vocea fara muzica in spate big grin